Widły ogrodowe, rolnicze

Starannie wykonane widły, które świetnie sprawdzają się przy uprawie roślin

Przemyślane wyposażenie ogrodowego stanowiska z narzędziami pomaga w utrzymaniu wszystkich roślin w dobrej kondycji, a także ułatwia regularne spulchnianie gleby, jej nawożenie i zbieranie sezonowych warzyw. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu pojawiają się wytrzymałe widły, które świetnie sprawdzają się do ziemniaków oraz kiszonki, a także do mniejszych roślin lub do napowietrzania gleby. Dzięki temu, że oferujemy narzędzia cechujące się różnymi rozmiarami i liczbą zębów, każdy klient może z łatwością znaleźć produkt, który najbardziej przyda się w danym gospodarstwie. Warto przy tym wspomnieć, że proponowane widły do ziemniaków i kiszonki powstają z wysokiej jakości materiałów, które są lekkie oraz wytrzymałe. W rezultacie praca w ogrodzie lub polu wiąże się z mniejszym wysiłkiem i większą efektywnością. Czym jeszcze cechują się proponowane przez nas widły i które modele cieszą się największym zainteresowaniem klientów?

Wysokiej jakości widły jako ułatwienie regularnej pracy przy warzywach

Umiejętne korzystanie z wideł podczas ogrodowych prac znacznie skraca czas spulchniania gleby lub zbierania różnego rodzaju warzyw. Co więcej, widły mogą również bardzo dobrze sprawdzić się w trakcie pracy w polu jako sposób na wygodne przerzucanie siana. Dlatego warto wspomnieć, że w ofercie naszego sklepu pojawiają się starannie wykonane widły do ziemniaków, kiszonki lub mniejszych roślin i warzyw. Dzięki temu, że proponowane narzędzia występują w różnych rozmiarach, można z łatwością dobrać je do potrzeb danego gospodarstwa i domowników. W przypadku mniejszych ogrodów lub bardziej precyzyjnych prac godnym uwagi rozwiązaniem okazują się niewielkie widełki z dwoma czy trzema zębami, które świetnie sprawdzają się podczas pielęgnacji pojedynczych roślin i warzyw. Tego typu widełki można również z powodzeniem wykorzystać do przesadzania poszczególnych roślin i do miejscowego spulchniania gleby.

Warto również zwrócić uwagę na większe widły do kiszonki i ziemniaków, które zwykle cechują się dłuższym trzonem oraz głowicą z czterema lub nawet dziesięcioma zębami. Widły zakończone 4-6 ostrymi zębami o szerszym rozstawieniu świetnie sprawdzają się podczas wykopywania roślin – tego typu rozstawienie zębów zmniejsza ilość przerzucanej ziemi, dzięki czemu praca staje się mniej męcząca. Ponadto proponowane przez nas widły bardzo dobrze radzą sobie z rozluźnianiem zbitej gleby lub z jej napowietrzaniem, dzięki czemu sprawdza się również podczas przygotowywania podłoża pod posadzenie roślin.

Co więcej, niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się również widły z dłuższym trzonkiem i dziesięcioma zębami zakończonymi kulkami. Brak ostrych elementów sprawia, że oferowane przez nas widły są często wykorzystywane do przerzucania wykopanych już warzyw. W efekcie zmniejsza się ryzyko sytuacji, w której ostro zakończone narzędzia mogłyby spowodować uszkodzenie wykopanych ziemniaków lub innych warzyw.

Wytrzymałe widły, które stają się inwestycją na długie lata użytkowania

Decydując się na inwestycję w wysokiej jakości widły, warto zauważyć, że w ofercie naszego sklepu pojawiają się wytrzymałe narzędzia wykonane ze starannie dobranych materiałów. Dzięki temu widły bardzo dobrze sprawdzają się w wymagających warunkach i nie odkształcają się nawet w wyniku intensywnej pracy. Co więcej, cechują się odpornością na wilgoć oraz niskie temperatury, co ułatwia ich przechowywanie i sprawia, że mimo upływu lat wciąż wyróżniają się nienagannym stanem technicznym oraz wizualnym.

SCH14A02004
8,89 
Dostępność: Duża ilość
(7,23  netto)
SG-WT4
63,32 
Dostępność: Duża ilość
(51,48  netto)
SG-WPP3
55,29 
Dostępność: Średnia ilość
(44,95  netto)
SG-WP3
41,27 
Dostępność: Średnia ilość
(33,55  netto)
SG-WPP2
53,28 
Dostępność: Średnia ilość
(43,32  netto)
SG-WP2
40,28 
Dostępność: Średnia ilość
(32,75  netto)
SG-WPP4
57,86 
Dostępność: Towar niedostępny
(47,04  netto)
SG-WP4
42,44 
Dostępność: Towar niedostępny
(34,50  netto)
SG-WO-1
98,60 
Dostępność: Towar niedostępny
(80,16  netto)
SG-WM-1
96,58 
Dostępność: Towar niedostępny
(78,52  netto)
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 7
  • 81
Dostępność