Nożyce i sekatory do gałęzi

Funkcjonalne sekatory ogrodowe, które ułatwiają ogrodowe prace

Odpowiednio dobrane sekatory ogrodowe bardzo często okazują się niezastąpionym narzędziem podczas różnego rodzaju prac w ogrodzie. Pomagają między innymi w sprawnym przycinaniu drzew, formowaniu krzewów czy w obcinaniu obeschniętych kwiatów. Warto przy tym wspomnieć, że regularne podcinanie wybranych roślin sprzyja ich szybszemu wzrostowi, a w przypadku drzew owocowych wpływa na pojawienie się większej ilości owoców. Dlatego proponowane w naszym sklepie sekatory ogrodowe oraz profesjonalne nożyce do cięcia gałęzi wyróżniają się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Warto dowiedzieć się, czym jeszcze cechują się proponowane przez nas sekatory i nożyce, a następnie zdecydować, czy będą one godną uwagi inwestycją.

Wytrzymałe sekatory ogrodowe – przy jakich zadaniach sprawdzą się najlepiej?

Wysokiej jakości sekatory ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się podczas przycinania różnego rodzaju gałęzi, które mogą znajdować się zarówno w zasięgu naszych rąk, jak i poza nim. Dzieje się tak, ponieważ oferowane przez nas sekatory wyróżniają się przemyślanymi wymiarami, a modele o dłuższej rękojeści świetnie radzą sobie z przycinaniem gałęzi drzew lub wysokich krzewów. Co więcej, wybrane sekatory ogrodowe cechują się wykorzystaniem wygodnej gumy TPR pokrywającej uchwyt. W efekcie nożyce do cięcia gałęzi pewnie leżą w dłoni i nie wyślizgują się podczas pracy na wysokości lub w trakcie cięcia grubszych gałęzi. Dzięki temu ogrodowe porządki stają się łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Warto również wspomnieć, że proponowane przez nas nożyce do cięcia gałęzi powstają ze starannie dobranych materiałów, które zapewniają ich wysoką wytrzymałość. W praktyce oznacza to, że sekatory cechują się odpornością na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, między innymi na wysoką wilgotność, promieniowanie słoneczne czy na niskie temperatury. Oprócz tego wysokiej jakości ostrze sprawia, że nawet mimo cięcia większej liczby gałęzi sektory zachowują swoją ostrość i nie wymagają użycia dużej siły. Dzięki temu okazują się godnym uwagi wyborem również dla osób starszych lub obawiających się, że nie będą miały siły pozbyć się grubszych gałęzi. Tego typu cechy sprawiają, że pojawiające się w naszej ofercie nożyce do cięcia krzewów lub drzew stają się inwestycją na długie lata bezproblemowego użytkowania.

O czym warto pamiętać, decydując się na zakup sektora ogrodowego?

Duży wybór sekatorów ogrodowych niekiedy utrudnia podjęcie decyzji dotyczącej zakupu najlepszego dostępnego modelu. Dlatego warto wspomnieć, że nie istnieje jeden idealny model nożyc do cięcia gałęzi, który równie dobrze sprawdzi się u wszystkich osób. Dzieje się tak, ponieważ sektory ogrodowe powinno się dobierać do rodzaju wykonywanych prac, a także do potrzeb i możliwości osób zajmujących się przycinaniem drzew lub gałęzi. Z tego powodu każdy oferowany przez nas produkt wyróżnia się dokładnym opisem, który pomaga w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru najlepszego sekatora. Warto zwrócić szczególną uwagę na takie cechy jak:

- materiał, z którego wykonano sekator – największą popularnością cieszą się aluminiowe nożyce do cięcia gałęzi, które cechują się trwałością i niewielką wagą, ale warto również zwrócić uwagę na modele ze stali,

- długość rękojeści – w przypadku podcinania gałęzi drzew warto zdecydować się na dłuższe sekatory,

- maksymalna grubość gałęzi, którą możemy obciąć wybranym sekatorem,

- rodzaj ostrza,

- uchwyt pokryty dodatkową gumą.

Tego typu cechy mają bardzo duży wpływ na komfort pracy z wybranym narzędziem. Dlatego przed podjęciem decyzji dotyczącej zakupu warto zastanowić się, do jakich krzewów lub drzew będzie używany sekator i jaką wagą powinien wyróżniać się najlepszy model.

Nożyce do cięcia gałęzi 533 mm, rozm.21 Schmith
Oszczędzasz 50%
SGNO-07
59,38  29,69 
Dostępność: Duża ilość
(24,14  netto)
Sekator ogrodowy ANVIL 15 mm Schmith
Oszczędzasz 50%
SGSE-06
30,09  15,04 
Dostępność: Towar niedostępny
(12,23  netto)
Sekator ogrodowy BYPASS 15 mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SGSE-05
30,09  24,67 
Dostępność: Towar niedostępny
(20,06  netto)
Nożyce do cięcia gałęzi 457 mm, rozm.18 Schmith
Oszczędzasz 50%
SGNO-06
51,70  25,84 
Dostępność: Duża ilość
(21,01  netto)
Sekator ogrodowy do kwiatów i roślin Schmith
Oszczędzasz 18%
SGSE-07
43,33  35,53 
Dostępność: Towar niedostępny
(28,89  netto)
Nożyce do cięcia żywopłotu 507 mm, rozm.20,5 Schmith
Oszczędzasz 18%
SGNO-08
69,83  57,26 
Dostępność: Towar niedostępny
(46,55  netto)
Nożyce do cięcia teleskopowe 690-1010 mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SGNO-09
158,03  129,58 
Dostępność: Towar niedostępny
(105,35  netto)
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 24
  • 129
Dostępność