Szpadle i łopaty

Szpadle i łopaty ogrodowe – połączenie funkcjonalności z wysoką wytrzymałością

Wysokiej jakości szpadle i łopaty ogrodowe ułatwiają utrzymanie ogrodu w bardzo dobrym stanie, pozwalając na sadzenie różnego rodzaju drzew, krzewów, kwiatów albo warzyw. Wówczas pomagają spulchniać ziemię, a także wykopać odpowiednie otwory na korzenie. Oprócz tego dobrze dobrane łopaty do śniegu i piasku świetnie sprawdzają się podczas zimowych miesięcy, zapewniając sprawne odśnieżanie podjazdów czy przydomowych ścieżek. Dlatego w ofercie naszego sklepu pojawiają się starannie dobrane szpadle oraz łopaty ogrodowe, które powstają z wytrzymałych materiałów i wyróżniają się zastosowaniem wielu rozwiązań wpływających na ich funkcjonalność. Warto dowiedzieć się, jakie łopaty pojawiają się w naszych propozycjach i zdecydować, które z nich okażą się godną uwagi inwestycją.

Czym powinny wyróżniać się godne uwagi szpadle i łopaty ogrodowe?

Odpowiednio dobrane szpadle i łopaty ogrodowe pomagają w sprawnym przeprowadzeniu wielu przydomowych prac. Okazują się między innymi niezbędnym przyrządem podczas sadzenia nowych roślin albo ich wykopywania czy przesadzania. Z tego powodu będą godnym uwagi zakupem dla osób, które chciałyby stworzyć własny niepowtarzalny ogród lub które marzą o swoim prywatnym warzywniaku. Wówczas warto zwrócić uwagę na rozmiar głowicy i trzonka – w przypadku prac przy sadzeniu warzyw i owoców lepszym wyborem będą bardziej precyzyjne narzędzia. Z kolei do sadzenia drzew lub krzewów polecamy znajdujące się w naszej ofercie szpadle i łopaty o większych wymiarach. Dzięki temu można szybciej przygotować odpowiedni otwór i zasadzić daną roślinę.

Jako że proponowane przez nas łopaty i szpadle do ogrodu zwykle są przeznaczone do trudnych prac w wymagających warunkach, powstają z trwałych, starannie dobranych materiałów, które wpływają na ich funkcjonalność. Warto między innymi zwrócić uwagę na łopaty ogrodowe z głowicą wykonaną z wytrzymałej stali kolejowej i drewnianym trzonkiem, który cechuje się zastosowaniem wysokiej jakości impregnatów. Dzięki temu łopata okazuje się odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak wysoka wilgotność, zmienne temperatury czy intensywne promieniowanie UV. Oprócz tego oferujemy starannie wykonane łopaty do śniegu, które wyróżniają się szerszą głowicą i niewielką wagą ułatwiającą odśnieżanie – w tego typu modelach również zastosowano dodatkowe zabezpieczenia chroniące narzędzia przed wilgocią i mrozem.

Funkcjonalne łopaty ogrodowe, które cechują się niewielką wagą i trwałością

W ofercie naszego sklepu pojawiają się również funkcjonalne łopaty aluminiowe, które należą do jednych z najlżejszych dostępnych modeli. Niewielka waga sprawia, że praca z tego typu narzędziami okazuje się mniej męcząca – szczególnie wtedy, kiedy wymaga przerzucenia większej ilości śniegu lub zbitej ziemi. W efekcie łopaty świetnie sprawdzą się podczas odśnieżania czy sadzenia większej liczby roślin. Co więcej, mimo małej wagi łopaty aluminiowe wyróżniają się wysoką wytrzymałością i odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu stają się opłacalną inwestycją na wiele lat komfortowego użytkowania.

Łopata aluminiowa z drewnianym trzonkiem Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LA
154,34  126,55 
Dostępność: Duża ilość
(102,89  netto)
Szpadel prosty metalowy trzonek Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-SM-1
78,44  64,32 
Dostępność: Duża ilość
(52,29  netto)
Łopata piaskowa drewniany trzonek typ T Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LT
52,98  43,44 
Dostępność: Duża ilość
(35,32  netto)
Łopata piaskowa metalowy trzonek Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LM-1
78,44  64,32 
Dostępność: Duża ilość
(52,29  netto)
Łopata węglowa z drewnianym trzonkiem Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LW
104,82  85,95 
Dostępność: Na wyczerpaniu
(69,88  netto)
Łopata piaskowa profilowany trzonek Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LPP
67,26  55,15 
Dostępność: Średnia ilość
(44,84  netto)
Szpadel szpiczasty metalowy trzonek Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-SMS-1
78,44  64,32 
Dostępność: Duża ilość
(52,29  netto)
Szpadel prosty drewniany trzonek TYP T Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-ST
59,94  49,15 
Dostępność: Duża ilość
(39,96  netto)
Łopata do śniegu niebieska/czerwona/srebrna Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LS-03
67,11  55,03 
Dostępność: Duża ilość
(44,74  netto)
Łopata piaskowa metalowy trzonek wzmocniona Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LMW-1
80,45  65,98 
Dostępność: Duża ilość
(53,64  netto)
Łopata piaskowa drewniany trzonek Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LP
52,51  43,06 
Dostępność: Średnia ilość
(35,01  netto)
Łopata gospodarcza drewniany trzonek rączka PP Schmith
Oszczędzasz 18%
SG-LG
66,90  54,86 
Dostępność: Duża ilość
(44,60  netto)
Pokaż kolejne 7 produkty
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 28
  • 126
Dostępność