Haczki, motyki

W naszym sklepie internetowym klienci mogą znaleźć wysokiej klasy sprzęty do sadu oraz ogrodu. Osoby zainteresowane zakupem narzędzi do uprawy roślin lub porządkowania terenu posesji bez trudu wyszukają u nas odpowiednie rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą przygotowanych przez nas propozycji, a następnie do złożenia zamówienia.

Solidne narzędzia ogrodnicze

Asortyment sklepu wyróżnia nie tylko szeroka gama artykułów, lecz również ich wytrzymałość. Dysponujemy modelami m.in. motyk oraz kopaczek, które posłużą swoim właścicielom przez kolejne sezony. Głowice wykonane z najwyższej jakości stali nie stracą swojej ostrości nawet po pracy nad wymagającym podłożem. Kupujący chcący wytypować najlepszy wariant haczki mają naprawdę duży wybór. Między innymi, posiadamy opcje jedno- oraz dwuramienne z mocnym trzonkiem z bukowego albo jesionowego drewna. Mogą mieć długość m.in. od 100 do 180 mm.

Zachęcamy do przejrzenia produktów z oferty, jeśli poszukują Państwo narzędzi do prac ogrodniczych. Mamy przeróżne kopaczki przeznaczone do spulchniania oraz wzruszania ziemi wokół posadzonych na posesji roślin. Nasze artykuły doskonale sprawdzają się przy pielęgnacji rabat czy ogródków warzywnych. Ułatwiają odchwaszczanie terenu, a także przygotowują ziemię do zasadzenia gatunków zaplanowanych przez właścicieli działki.

Funkcjonalne modele haczek i motyk

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup motyki lub innego narzędzia ogrodniczego, wyrażają się z dużym uznaniem na temat polecanych przez nas produktów. Doceniają ich estetyczny wygląd, a przede wszystkim ergonomię oraz trwałość. Zamówienie sprzętu w naszym sklepie to znakomita inwestycja – wystarczy dobrać modele do swoich potrzeb, aby móc z nich korzystać przez kolejne lata.

Zdajemy sobie sprawę, że prace w ziemi wiążą się nie tylko z wysiłkiem fizycznym. Nieodpowiednie narzędzia, w tym słabej jakości haczki, mogą negatywnie wpływać na czas oraz efektywność działań ich użytkowników. Będą wymagały użycia większej siły, prócz tego mogą zniszczyć się w trakcie wzruszania ziemi, zwłaszcza gdy podłoże będzie wyjątkowo twarde bądź kamieniste (czy zanieczyszczone np. szkłem). Aby czynności były jak najbardziej efektywne, warto sięgać po ergonomiczny sprzęt taki jak kopaczki z naszego sklepu.

Nowoczesny sklep z narzędziami

Proponujemy klientom narzędzia ogrodnicze solidnie wykonane, z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu zdadzą egzamin w dowolnej sytuacji. Można korzystać z nich na terenie posesji albo na działce. Trzonek każdej motyki perfekcyjnie leży w dłoni, a głowica pokonuje kolejne centymetry sześcienne gleby bez najmniejszego problemu. Z takim wsparciem prace w ogrodzie, przy kwiatach lub warzywach to prawdziwa przyjemność, a nie obowiązek.

Sukcesywnie poszerzamy gamę sprzedawanych narzędzi, co umożliwia nam spełnienie oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów. Możemy doradzić optymalną wersję sprzętu – kopaczkę dwuramienną albo jednoramienny odpowiednik. Dodatkowo mamy w ofercie grabie, szufle, łopaty czy sekatory. Oznacza to, że osoby chcące zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne do tego rodzaju prac narzędzia mogą zamówić je w jednym miejscu. Znacząco oszczędza to czas oraz finanse, co nie pozostaje bez znaczenia dla dużej części kupujących. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego sklepu. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z chęcią udzielimy wyjaśnień na temat produktów dostępnych w katalogu. Zapewniamy zadowolenie z użytkowania motyk, kopaczek czy pozostałych narzędzi.

SCH14A02005
16,38 
Dostępność: Duża ilość
(13,32  netto)
SG-HJ120
45,45 
Dostępność: Duża ilość
(36,95  netto)
SG-HJ140
47,02 
Dostępność: Duża ilość
(38,23  netto)
SG-HJ160
49,26 
Dostępność: Duża ilość
(40,05  netto)
SG-HJ100
44,64 
Dostępność: Średnia ilość
(36,29  netto)
SG-HJ180
51,50 
Dostępność: Średnia ilość
(41,87  netto)
SG-HD160
70,45 
Dostępność: Towar niedostępny
(57,28  netto)
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 13
  • 58
Dostępność