Wiadro ze stali ocynkowanej z drewnianą rączką

Wiadra metalowe

Zastosowanie tego uniwersalnego przedmiotu jest niezwykle szerokie. Wiadra metalowe są intensywnie eksploatowane na budowach, w zakładach produkcyjnych, warsztatach, garażach oraz w całej masie innych miejsc. Niezależnie od przeznaczenia powinny być wykonane z wytrzymałych materiałów. Zainwestuj w produkty od światowej klasy marki Schmith, a otrzymasz solidne wyposażenie dostosowane do Twoich potrzeb!

Dopasuj rozmiar wiadra do rodzaju wykonywanej pracy

Mamy w ofercie wiadra metalowe o zróżnicowanych rozmiarach. Każdy z wariantów został sprawdzony pod kątem trwałości, spełnia standardy bezpieczeństwa i jest objęty gwarancją producenta. Wszystko to przekłada się na satysfakcjonujące użytkowanie przez lata.

Bezpieczeństwo to dla nas podstawa. Nasze artykuły zostały wykonane tak, aby można było w nich przechowywać i transportować chemikalia, szkodliwe odpady bądź przedmioty o wysokiej temperaturze. Trudne warunki atmosferyczne pozostają bez wpływu na trwałość wiader metalowych dostępnych w naszej ofercie. Tym samym doskonale spełniają swoją funkcję do użytku na zewnątrz zarówno zimą, jak i latem.

Bezpieczne przechowywanie i przenoszenie różnorodnych materiałów

Doskonale rozumiemy, że przenoszony materiał może być w wielu przypadkach cenny. Mając to na uwadze, tworzymy wiadra metalowe, które minimalizują ryzyko utraty wartościowych zasobów. Nieistotne, czy przenosisz klej, zaprawę, czy gruz – stabilna, mocno przytwierdzona rączka zapewnia komfort pracy na najwyższym poziomie. Może oczekiwać, że spełni swoje zadanie i nawet przy dużym obciążeniu umożliwi sprawny transport zawartości.

Warstwa cynku dająca ochronę przed korozją

Postawiliśmy na stal ocynkowaną, ponieważ jest ona trwalsza niż ta bez dodatku cynku. Co za tym idzie, w jej przypadku spadają koszty ewentualnej konserwacji. Wiadra metalowe, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym, są odporne na wchłanianie zapachów i barwienie. Wykazują bardzo dobrą wytrzymałość na działanie nawet skrajnie wysokich bądź niskich temperatur oraz na różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Zamów ten uniwersalny produkt już dziś i zapomnij o wgnieceniach, dziurach czy rdzewieniu!

Szeroki zakres zastosowań metalowych wiader Schmith sprawia, że jest to artykuł regularnie wybierany przez naszych klientów. Nabywają go regularnie firmy z różnych branż oraz osoby indywidualne. Kup już teraz jeden z proponowanych wariantów i dołącz do grona usatysfakcjonowanych użytkowników, którzy korzystają na co dzień z naszego wyposażenia i szczerze je polecają!

Brak produktów w tej sekcji