Dzięki profesjonalnym narzędziom można bez problemu nakładać oraz rozprowadzać masy niezbędne do wszelkich prac budowlanych lub remontowych. Aby mieć pewność, że tego typu chemia zostanie odpowiednio zaaplikowana, należy zaopatrzyć się w pace. Marka Schmith dostarcza swoim klientom wyłącznie wysokogatunkowe narzędzia w tej kategorii. Zapraszamy wobec tego do przyjrzenia się im bliżej.

Uniwersalne pace budowlane

Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o jak najszerszym zastosowaniu. Służą temu przede wszystkim różne rozmiary zębów, ale także duża powierzchnia robocza. Pace budowlane można więc wykorzystać do nakładania gładzi gipsowej, a także zapraw i klejów. Nie trzeba więc inwestować w osobne modele, co niesie za sobą pewne oszczędności. Na dodatek oferujemy wkład wymienny do pacy o wymiarach 250x95 mm.

Warto zaznaczyć, że narzędzie służy nie tylko nakładaniu materiałów, ale także ich zdzieraniu. Bez problemu poradzi sobie np. ze styropianem czy tynkami.

Trwała i odporna na uszkodzenia paca

Sprzęt przeznaczony do kontaktu z wilgotnymi masami oraz twardymi materiałami musi wyróżniać się wysoką wytrzymałością. Dlatego pace marki Schmith powstają przy użyciu profesjonalnych materiałów o podwyższonej trwałości. Przestrzeń robocza ze stali nierdzewnej gwarantuje wieloletnią eksploatację niezależnie od tego, z jakim surowcem będzie mieć do czynienia. Ponadto cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne (złamania, pęknięcia) i czynniki zewnętrzne (wilgoć).

Paca z wygodnym uchwytem

Prace budowlane lub remontowe zajmują wiele czasu. A to rodzi potrzebę stosowania wygodnych rozwiązań, które umożliwiają nieprzerwane wykonywanie obowiązków. Przy projektowaniu pac budowlanych wzięliśmy pod uwagę czynnik ludzki. W związku z tym narzędzia są wyposażone w drewniany uchwyt. To przyjemne w dotyku, z łatwością przyjmujące temperaturę otoczenia rozwiązanie, które znacząco zwiększa komfort pracy. Ma też ergonomiczny kształt i dostosowuje się do dłoni o każdym rozmiarze. W efekcie zapewnia mocny chwyt oraz szybsze nakładanie mas budowlanych.

Pace budowlane w atrakcyjnej cenie

Wysokiej jakości wyposażenie budowlane nie musi kosztować majątku. Wystarczy znaleźć ofertę bezpośrednio od producenta. Dzięki temu unika się zwiększania ceny przez pośredników. Pace dostępne w asortymencie Schmith charakteryzują się wobec tego atrakcyjnym kosztem zakupu.

Zachęcamy do składania zamówień na prezentowane produkty. Więcej informacji można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami od pac budowlanych.

SPK06-04
52,13 
Dostępność: Towar niedostępny
(42,38  netto)
PACE, KIELNIE
SPK05-00
39,41 
Dostępność: Średnia ilość
(32,04  netto)
PACE, KIELNIE
SPK06-00
50,96 
Dostępność: Średnia ilość
(41,43  netto)
PACE, KIELNIE
SPK02-08
9,93 
Dostępność: Towar niedostępny
(8,07  netto)
PACE, KIELNIE
SPK01-00
8,45 
Dostępność: Na wyczerpaniu
(6,87  netto)
PACE, KIELNIE
SPK03-03
13,76 
Dostępność: Średnia ilość
(11,19  netto)
PACE, KIELNIE
SPK03-01
25,61 
Dostępność: Średnia ilość
(20,82  netto)
PACE, KIELNIE
SPK03-02
17,39 
Dostępność: Średnia ilość
(14,14  netto)
PACE, KIELNIE