Szpachle: malarskie, fasadowe

Szpachle

Do sprawnego przeprowadzenia prac wykończeniowych oraz remontowych potrzebne są profesjonalne, solidne akcesoria. Rajberki plastikowe Schmith dostępne w naszej ofercie sprawdzą się doskonale przy rozprowadzaniu i wyrównywaniu różnego typu zapraw klejowych i tynku.

Przygotuj powierzchnię przed nałożeniem gładzi za pomocą rajberki

Oferowana w wielu wariantach rajberka plastikowa – podobnie jak szpachelka – narażona jest na długotrwały nacisk. Proponowane przez nas modele są wyposażone w wytrzymałą rączkę z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nadają się do długotrwałej i intensywnej pracy. Do wykonania części roboczej posłużyła z kolei wysokiej jakości stal nierdzewna. Zastosowanie tego materiału sprawia, że fachowcy wysoko oceniają rajberki plastikowe Schmith. Nasze produkty są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych ekip budowlanych, jak i amatorów przeprowadzających remont na własną rękę.

Zamawiając narzędzia budowlane w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję kupna przetestowanego narzędzia wysyłanego bezpośrednio od producenta. Tworzymy sprawdzone wyposażenie budowlane, które możesz nabyć w konkurencyjnych cenach. Nasze rajberki plastikowe nadają się do rozprowadzania zaprawy pod powierzchnią płytek i kamienia naturalnego. Dokładne wymiary uwzględniające wielkość pacy oraz długość zębów zostały podane w opisie każdego z produktów – należy je dobrać pod kątem indywidualnych wymagań i określonych zastosowań.

Najwyższa jakość wykonania i gwarancja wprost od producenta rajberek

Doskonale wiemy, jak istotny w pracach wykończeniowych i budowlanych jest pewny chwyt, dlatego przykładamy do niego szczególną wagę. Plastikowe rączki rajberek znajdujących się w naszym sklepie zostały wyprofilowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort i precyzję działania. Oferowane wyposażenie pozwala na dokładne rozprowadzanie tynków oraz klejów, uzyskując efekt idealnie gładkiej powierzchni, która jest niezbędna przy tego typu pracach. Co równie ważne, ze względu na solidność wykonania narzędzia Schmith mogą być eksploatowane przez długi czas.

Zdobywana przez lata wiedza umożliwia nam produkowanie szpachelek, pac, kielni oraz rajberek plastikowych, z którymi czynności budowlane i wykończeniowe stają się dużo wygodniejsze. Precyzyjne zacieranie masy po powierzchni wymaga odpowiedniego sprzętu i właśnie taki dostarczamy. Zdecyduj się na gładki lub wyposażony w zęby model bezpośrednio od doświadczonego producenta, a rozprowadzanie zapraw tynkowych oraz klejów będzie łatwe i efektywne jak nigdy wcześniej!

SPK20-350
48,40 
Dostępność: Na wyczerpaniu
(39,35  netto)
SPK12-100
5,83 
Dostępność: Towar niedostępny
(4,74  netto)
SPK12-80
4,92 
Dostępność: Towar niedostępny
(4,00  netto)
SPK12-60
4,12 
Dostępność: Towar niedostępny
(3,35  netto)
SPK20-250
39,51 
Dostępność: Na wyczerpaniu
(32,12  netto)
SPK20-150
31,76 
Dostępność: Na wyczerpaniu
(25,82  netto)
SPK20-550
64,87 
Dostępność: Średnia ilość
(52,74  netto)
SPK12-40
3,37 
Dostępność: Towar niedostępny
(2,74  netto)
SPK20-450
57,21 
Dostępność: Średnia ilość
(46,51  netto)