Kielnie murarskie, kilenie budowlane

Bez niektórych narzędzi nie można przeprowadzić najważniejszych prac na placu budowy. Wśród nich znajdują się kielnie murarskie. Służą one do nakładania oraz rozprowadzania zapraw, a także różnego rodzaju klejów. Ponadto przydają się przy ręcznym tynkowaniu czy zrzucaniu masy tynkowej. Ze względu na ich wszechstronność i przydatność warto zainwestować w profesjonalne narzędzia marki Schmith.

Wyprofilowane kielnie budowlane

Kielnia składa się z dwóch części: trójkątnej płaskiej płytki oraz uchwytu przypominającego kształtem literę S. Ten drugi element ułatwia nakładanie zaprawy, pomijając przypadkowe naruszenie już naniesionej warstwy. Dlatego też tak istotne jest wyprofilowanie obu części. Odpowiednio wyważona kielnia budowlana nie tylko ułatwia pracę, ale też ogranicza ryzyko popełnienia błędu.

Narzędzia Schmith posiadają przy tym komfortowy uchwyt, gwarantujący pewny chwyt oraz wygodę przy dłuższym korzystaniu. Nie bez znaczenia pozostaje też ich niewielka waga. To wszystko sprawia, że z kielnią murarską można sięgnąć nawet trudno dostępnych miejsc. A długotrwała praca nie sprawia dyskomfortu.

Kielnie murarskie z wysokogatunkowego materiału

Place budowy oraz pomieszczenia poddawane gruntownym remontom stanowią poważne wyzwanie dla wykorzystywanego sprzętu. Jest ono poddawane bowiem wielu czynnikom ryzyka, takim jak uszkodzenia mechaniczne czy narażenie na kontakt z wilgocią. W związku z tym kielnie budowlane muszą powstawać z wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji używamy wyłącznie surowców pochodzących od zaufanych dostawców. Stal nierdzewna nie tylko nie ulega typowym dla miejsca budowy uszkodzeniom (złamania, pęknięcia, przebicia), ale też nie grozi zniszczeniem wskutek kontaktu z wodą.

Kolejnym atutem wykorzystania profesjonalnych produktów jest ich długoletnia przydatność. Jednorazowa inwestycja wystarczy na bardzo długi okres przy zachowaniu podstawowych zasad konserwacji.

Koszt zakupu kielni budowlanej

Narzędzia zakupione bezpośrednio u producenta charakteryzują się znacznie przystępniejszą ceną dzięki ominięciu marży dostawców i sklepów budowlanych. Dlatego zachęcamy do składania zamówień poprzez naszą stronę internetową. To najlepsza gwarancja otrzymania specjalistycznej kielni murarskiej w bardzo przystępnej cenie.

Z przyjemnością pomożemy podjąć decyzję o wyborze modelu i udzielimy szczegółów dotyczących oferty. W tym celu wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo ze specjalistami Schmith od kielni budowlanych.

Brak produktów w tej sekcji