Brzeszczoty, nożyki do wyrzynarki

Brzeszczoty, piły do wyrzynarek

Brzeszczoty dostępne w sklepie Schmith służą do cięcia różnego rodzaju materiałów. Elektronarzędzia tnące, których podstawowym wyposażeniem pozostają brzeszczoty i nożyki, okazują się niezbędne w wielu przestrzeniach warsztatowych wykonujących prace na drewnie, tworzywach sztucznych, czy metalach. Nasze nożyki tnące sprawdzają się w zastosowaniach domowych i profesjonalnych. Materiał zastosowany do produkcji – stal manganowa hartowana lub stal HSS, gwarantuje najwyższą odporność na ścieranie i doskonałą penetrację podczas cięcia powierzchni przedmiotów. Brzeszczoty do wyrzynarek okazują się niezastąpioną pomocą przy realizacji zadań remontowych. Ich funkcjonalność cenią sobie fachowcy z sektora budowlanego, firmy zajmujące się pracami wykończeniowymi, czy pasjonaci DIY. W ofercie sklepu Schmith udostępniamy szeroką gamę brzeszczotów o różnym rozmiarze i przeznaczeniu. Obok brzeszczotów do wyrzynarek proponujemy także brzeszczoty do piły kabłąkowej, przystosowane do cięcia suchego i mokrego drewna. Decyzja o wyborze konkretnego rozwiązania powinna wynikać z analizy potrzeb, specyfikacji technicznej wyrzynarki, oraz charakterystyki obrabianego materiału. U nas bez problemu znajdziesz pasujący element wyposażenia, który wyróżnia się bezpieczeństwem i wydłużonym cyklem życia.

Brzeszczoty do wyrzynarek

Nożyki do wyrzynarki to narzędzia powszechnie używane przez pracowników warsztatowych do cięcia drewna i metalu. Specjalistyczne brzeszczoty do wyrzynarek dostępne w ofercie sklepu Schmith zaprojektowano w celu umożliwienia najwyższej precyzji cięcia. Sam brzeszczot ze stali wysokowęglowej otrzymał cienką konstrukcję, dzięki czemu wycinanie konturów o wąskim promieniu nie napotyka żadnych przeszkód. Nasze brzeszczoty świetnie radzą sobie z dowolnym materiałem. Dokładność cięcia to nie jedyna cecha, która wyróżnia nasze nożyki do wyrzynarki spośród innych produktów dostępnych na rynku. Klienci doceniają także przedłużoną żywotność, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne. Brzeszczoty do pił szablastych i wyrzynarek muszą gwarantować oczekiwany poziom bezpieczeństwa dla użytkowników. W przypadku brzeszczotów wymiennych do pił kabłąkowych oferujemy elementy o długości nawet 910 mm, umożliwiające błyskawiczne cięcie suchego drewna o dużej średnicy. Posiadamy również brzeszczoty do cięcia metali kolorowych i cienkiej blachy stalowej. Ich cechy charakterystyczne obejmują wykonanie ze stali stopowej szybkotnącej HSS, drobne uzębienie i krótki odcinek roboczy. Wzmocniony uchwyt typu T w brzeszczotach do wyrzynarek zapewnia solidny chwyt i brak niekontrolowanych ruchów podczas pracy.

Nożyki do wyrzynarki

Zachęcamy do zapoznania się z opisem każdego produktu, gdzie umieściliśmy informacje niezbędne do podjęcia dobrej decyzji zakupowej. Wszystkie brzeszczoty do wyrzynarki posiadają atesty jakościowe i bezpieczeństwa. Marka Schmith zyskała ogólnoświatowe uznanie. Produkty w naszym sklepie stanowią doskonały przykład połączenia perfekcyjnej jakości z konkurencyjnymi cenami. W razie wątpliwości nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać brzeszczot do konkretnych zadań.

Brzeszczot do wyrzynarki do cięcia drewna HCS 2szt Schmith
Oszczędzasz 18%
SBW-D2
11,17  9,16 
Dostępność: Towar niedostępny
(7,45  netto)
Brzeszczot do wyrzynarki do cięcia drewna HCS 2szt Schmith
Oszczędzasz 18%
SBW-D1
9,08  7,44 
Dostępność: Duża ilość
(6,05  netto)
Brzeszczoty do piły kabłąkowej drewno mokre 910mm Schmith
Oszczędzasz 50%
SBKB-M-910
5,40  2,69 
Dostępność: Duża ilość
(2,19  netto)
Brzeszczot do wyrzynarki do drewna/metalu bim 2szt Schmith
Oszczędzasz 18%
SBW-DM
27,23  22,32 
Dostępność: Duża ilość
(18,15  netto)
Brzeszczot do wyrzynarki do cięcia metalu HSS 2szt Schmith
Oszczędzasz 18%
SBW-M
16,37  13,42 
Dostępność: Duża ilość
(10,91  netto)
Brzeszczot do wyrzynarki do cięcia drewna HCS 2szt Schmith
Oszczędzasz 18%
SBW-D3
14,18  11,62 
Dostępność: Duża ilość
(9,45  netto)
Brzeszczoty dwustronne metal/metal - 72 szt Schmith
Oszczędzasz 50%
SBMM-72
89,38  44,69 
Dostępność: Towar niedostępny
(36,33  netto)
Brzeszczoty do piły kabłąkowej drewno suche 610mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SBKB-S-610
4,33  3,55 
Dostępność: Towar niedostępny
(2,89  netto)
Brzeszczoty do piły kabłąkowej drewno suche 910mm Schmith
Oszczędzasz 50%
SBKB-S-910
5,25  2,62 
Dostępność: Duża ilość
(2,13  netto)
Brzeszczoty do piły kabłąkowej drewno suche 530mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SBKB-S-530
3,67  3,00 
Dostępność: Towar niedostępny
(2,44  netto)
Brzeszczoty dwustronne metal/drewno - 72 szt Schmith
Oszczędzasz 50%
SBMD-72
57,20  28,60 
Dostępność: Średnia ilość
(23,25  netto)
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 2
  • 73
Dostępność