Piły do drewna, betonu i metalu

Piły do drewna

Mówiąc o narzędziach, które powinny się znaleźć w każdym warsztacie, nie możemy zapomnieć o piłach do cięcia różnego rodzaju materiałów. Piły ręczne wciąż pozostają niezastąpione jako podstawowy sprzęt służący cięciu elementów metalowych, drewnianych lub plastikowych. W sklepie Schmith nie mogło zabraknąć funkcjonalnych pił, które pod względem jakości biją na głowę alternatywne rozwiązania. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm z branży budowlanej, serwisowej, czy wykończeniowej. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że piły do drewna i metalu znajdują się w sferze zainteresowań każdej osoby, która sprawuje pieczę nad gospodarstwem domowym.

Asortyment sklepu Schmith obejmuje piły wszelkiego rodzaju. Na naszej stronie internetowej widnieją tradycyjne piły płatnice, przeznaczone do wydajnego cięcia drewna. Piły do drewna płatnice zyskały powszechne uznanie za ich ponadprzeciętną wytrzymałość. Konstrukcja samej piły pozwala bez problemu poradzić sobie z drewnem o grubości przekraczającej samą długość profilu narzędzia. W naszym katalogu produktów nie mogło zabraknąć ręcznych pił kabłąkowych, czy tarczy do przenośnych i stacjonarnych pilarek tarczowych. Jako producent zaawansowanych narzędzi dla przemysłu i odbiorców indywidualnych, skupiamy się na połączeniu perfekcji technicznej z niską ceną. Wszystkie dostępne u nas piły ręczne posiadają atesty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo dla użytkowników.

Piły tarczowe

Piły tarczowe to urządzenie elektryczne, dzięki któremu w krótkim czasie przetniesz grube materiały z drewna, płyty wiórowej, metalu, czy tworzyw sztucznych. Niedościgniona wydajność pracy łączy się tutaj ze stabilnością i bezpieczeństwem. Piły tarczowe ręczne lub stołowe dostarczają oczekiwanej elastyczności, która polega na opcji wymiany tarczy celem dostosowania jej do przecinanego materiału. W ofercie sklepu Schmith udostępniamy najwyższej jakości tarcze do pił, przeznaczone do wzdłużnego i poprzecznego cięcia drewna litego i innych materiałów drewnopochodnych. Za długowieczność naszych podzespołów do pił tarczowych odpowiadają m.in. trudnościeralne zęby widiowe z węglikiem spiekanym.

Piły tarczowe oferujemy w różnych średnicach zewnętrznych. Szeroki asortyment akcesoriów do zastosowania w piłach tarczowych ułatwia dostosowanie elementu do własnych potrzeb.

Piły ręczne do betonu i metalu

Precyzyjne cięcie powierzchniowe na betonie i metalu staje się możliwe dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi. Do tej kategorii możemy zaliczyć niezwykle wytrzymałe piły do betonu komórkowego. Piły do betonu okazują się szczególnie przydatne w pracach realizowanych przez fachowców wykończeniowych. Z narzędzi dostępnych w sklepie Schmith chętnie korzystają także przedsiębiorcy budowlani, wykorzystujący wielofunkcyjność dostępnych u nas pił. Ręczne piły do betonu i metalu doskonale radzą sobie z cięciem betonu komórkowego, kostki brukowej, czy elementów z kamienia. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną poszukiwanych produktów. W razie potrzeby służymy pomocą doradczą, której efektem pozostanie dobór narzędzia idealnie wpisującego się w oczekiwania klienta.

SPP-450
43,48 
Dostępność: Duża ilość
(35,35  netto)
SPP-500
51,61 
Dostępność: Duża ilość
(41,96  netto)
SPM-02
29,46 
Dostępność: Duża ilość
(23,95  netto)
SPTA-14
36,10 
Dostępność: Duża ilość
(29,35  netto)
Średnica180mm Średnica otworu30,0mm
SPTA-16
37,04 
Dostępność: Duża ilość
(30,11  netto)
Średnica190mm Średnica otworu20,0mm
SPTA-13
33,27 
Dostępność: Duża ilość
(27,05  netto)
Średnica180mm Średnica otworu30,0mm
SPP-400
36,22 
Dostępność: Duża ilość
(29,45  netto)
SPB-700
124,98 
Dostępność: Duża ilość
(101,61  netto)
SPTA-12
32,07 
Dostępność: Duża ilość
(26,07  netto)
Średnica165mm Średnica otworu30,0mm
SPTA-18
43,14 
Dostępność: Duża ilość
(35,07  netto)
Średnica190mm Średnica otworu30,0mm
SWWO-01
156,17 
Dostępność: Duża ilość
(126,97  netto)
SPM-01
78,25 
Dostępność: Duża ilość
(63,62  netto)
Pokaż kolejne 12 produkty
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 19
  • 164
Dostępność
Średnica
Średnica otworu
Liczba zębów