Nożyce do blachy, drutu i warsztatu

Nożyce warsztatowe

W asortymencie sklepu Schmith widnieją akcesoria stworzone do realizacji najcięższych zadań. Bez względu na miejsce wykonywanych prac, nożyce warsztatowe Schmith poradzą sobie z cięciem grubych materiałów, zapewniając przy tym wielokrotność siły cięcia przewidzianej dla standardowych urządzeń. Nożyce marki Schmith posiadają zakrzywione ostrza, których kąt podlega zmianie w trakcie pracy. Wygodny uchwyt z powłoką antypoślizgową sprawia, że wykonanie cięcia staje się równie łatwe z góry lub z dołu. Użytkownicy systemu nożyc warsztatowych Schmith zwracają uwagę na wysoki stopień kontroli, jaki dostarcza im przemyślana technologia produkcyjna. W ofercie sklepu Schmith posiadamy nożyce w kilkunastu wersjach rozmiarowych, które różnią się przeznaczeniem. Szczególnym zainteresowaniem klientów profesjonalnych cieszą się nożyce do blachy. Tuż za nimi podąża popyt na wytrzymałe nożyce do cięcia drutu. Uniwersalna specyfikacja rozszerza listę możliwych zastosowań. Nożyce do blachy doskonale sprawdzą się także przy cięciu innych materiałów, np. tworzyw sztucznych, gumy, czy lin płóciennych. Jesteśmy dostawcą sprzętu o profesjonalnej charakterystyce. Nożyce warsztatowe Schmith dają gwarancję wieloletniej przydatności do użycia. Ogromna precyzja cięcia w połączeniu z konkurencyjnymi cenami to główna przyczyna tak dużej popularności naszych wyrobów.

Nożyce do blachy

Profesjonalne nożyce do cięcia blachy są nieodzownie związane z przemysłem ciężkim i halami produkcyjnymi. Niewielki rozmiar nożyc ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie. Poręczne nożyce do blachy nie tylko przyspieszają wykonywanie skomplikowanych zadań cięcia różnych grubości blachy, lecz jednocześnie gwarantują optymalny poziom bezpieczeństwa dla użytkownika. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, sprzęt przystosowany do cięcia blachy wyróżnia się dużą siłą przekładni. Nasze nożyce do blach umożliwiają wycinanie skomplikowanych kształtów z arkusza blachy, które następnie poddawane są dalszej obróbce. Wygodna rękojeść odpowiada za redukcję zmęczenia rąk podczas wielogodzinnej pracy, umożliwiając zachowanie niezmienionej efektywności. Nożycom Schmith niestraszne są nawet najgrubsze kawałki blachy. To sprzęt dla najbardziej wymagających profesjonalistów, realizujących swoje prace przy ograniczeniach czasowych. Wszystkie nasze nożyce wykonujemy z wysokogatunkowej, kutej stali. Wykorzystanie najlepszych komponentów na etapie produkcji sprawia, że dokonywany u nas zakup nożyc staje się jednorazową inwestycją.

Nożyce do cięcia drutu

W ramach asortymentu Schmith proponujemy również profesjonalne nożyce do cięcia drutu, prętów i innych elementów metalowych. Niezawodność i komfort stanowią filary, na których oparliśmy produkcję naszych narzędzi. Stal hartowana opiera się ekstremalnym przeciążeniom, gwarantując wieloletni cykl życia produktu. Zastosowanie przekładni dźwigniowej eliminuje konieczność użycia dużej siły celem przecięcia standardowych materiałów. W nożycach do cięcia drutu kluczową rolę spełnia wytrzymała rękojeść. Przełożenie siły rąk na uchwyt nożyc do cięcia drutu nie może skutkować jego wygięciem. Za komfort pracy z nożycami odpowiada także antypoślizgowa struktura rękojeści. Oferta sklepu Schmith stanowi odpowiedź na potrzeby fachowców i pasjonatów prac domowych. Kompleksowość asortymentu w połączeniu z fenomenalną jakością i atrakcyjną ceną to przepis na zdobycie zaufania klientów z Polski i ze świata.

SNB-P02
63,80 
Dostępność: Duża ilość
(51,87  netto)
NOŻYCE
SNB-P01
59,89 
Dostępność: Towar niedostępny
(48,69  netto)
NOŻYCE
SNB-P03
65,74 
Dostępność: Duża ilość
(53,45  netto)
NOŻYCE
SND-06
434,26 
Dostępność: Średnia ilość
(353,06  netto)
NOŻYCE
SND-01
104,93 
Dostępność: Duża ilość
(85,31  netto)
NOŻYCE
SND-02
134,30 
Dostępność: Duża ilość
(109,19  netto)
NOŻYCE
SND-03
182,70 
Dostępność: Duża ilość
(148,54  netto)
NOŻYCE
SND-04
245,82 
Dostępność: Średnia ilość
(199,85  netto)
NOŻYCE
SND-05
303,47 
Dostępność: Średnia ilość
(246,72  netto)
NOŻYCE
SNPL-220
40,38 
Dostępność: Towar niedostępny
(32,83  netto)
SZCZYPCE I OBCINACZKI
SGNO-12
37,24 
Dostępność: Duża ilość
(30,28  netto)
NOŻYCE, SEKATORY
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 30
  • 354