Nóże monterskie, z ostrzem łamanym, ostrza

Nóż monterski

Klasyczny nóż monterski to sprzęt wykorzystywany we wszelkiego rodzaju pracach na instalacji elektrycznej. Dzięki specjalnemu profilowi ostrza, ściągnięcie gumowej izolacji z okablowania odbywa się szybko i bezpiecznie. Asortyment sklepu Schmith wypełnia szereg potrzeb klientów prywatnych i profesjonalistów, dla których jakość sprzętu to najważniejsze kryterium przy wyborze. Posiadamy wiele wersji noży monterskich, różniących się kształtem ostrza, długością, czy typem rękojeści. Każdy z produktów posiada swoje przeznaczenie, które dokładnie opisaliśmy w specyfikacji. Marka Schmith od wielu lat dostarcza narzędzi dla fachowców z różnych dziedzin gospodarki. Nóż monterski Fest to klasyczny przykład uniwersalnego noża składanego ze zintegrowanym wgłębieniem w ostrzu. Proces produkcji ostrza z chromowej japońskiej stali gwarantuje uzyskanie doskonałych parametrów wytrzymałościowych. Zastosowanie noży monterskich Schmith mocno wykracza poza branżę elektryczną. Nie bez powodu są one traktowane jako narzędzia uniwersalne, sprawdzające się w pracach ogrodowych, remontowych, budowlanych, czy podczas codziennego majsterkowania. Każdy nóż monterski Schmith posiada wygodną rękojeść z drewnianą wkładką, na czym zyskuje estetyka produktu. Rękojeść kryje w sobie bezpieczny mechanizm szybkiego składania. Przed niekontrolowanym złożeniem podczas pracy chroni solidna blokada. W ciągu wielu lat wytwarzania wysokogatunkowych noży, marka Schmith zyskała ogólnoświatową renomę jako rzetelny producent profesjonalnych narzędzi ręcznych. Noże monterskie, jakie proponujemy naszym klientom, są wynikiem zbierania doświadczeń i słuchania opinii użytkowników. Projekt noży doprowadziliśmy do perfekcji, na czym zyskuje funkcjonalność, atrakcyjny wygląd, komfort i bezpieczeństwo.

Noże do tapet

Obok noży monterskich, możemy zaoferować profesjonalne noże do tapet. Produkty z tej kategorii charakteryzują się niezwykłą precyzją cięcia, co jest kluczowym parametrem podczas prac remontowych. Dzięki doskonałej ostrości, noże do tapet Schmith bez trudu radzą sobie z grubymi i twardymi materiałami. Mając na uwadze ogromną różnorodność potrzeb klientów, przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę noży tapeciarskich w kilkunastu konfiguracjach rozmiarowych. Wysokogatunkowa stal odpowiada za długoterminową wytrzymałość ostrza, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Wszystkie noże do tapet, które widnieją na stronie internetowej sklepu Schmith, przeszły rygorystyczne testy jakościowe. Podczas profesjonalnych prac nie może być mowy o awarii sprzętu. Nożyki do tapet marki Schmith uzyskały podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i przeciążenia generowane w trakcie cięcia twardych materiałów. Nożyki tapeciarskie posiadają system wymiennych ostrzy, dzięki czemu nigdy nie musisz martwić się o stępienie noża przy pracy. Ergonomiczna rękojeść gwarantuje pewny chwyt, a antypoślizgowa guma powstrzymuje przed wyślizgnięciem się noża z ręki.

Oferujemy nożyki do tapet wyposażone w mechanizmy zabezpieczające przed niekontrolowanym zamknięciem. Blokada ostrza na pożądanej długości pomaga dopasować wysuw do charakterystyki wykonywanych zadań. Zastosowanie metalowego korpusu wpływa na poprawę żywotności noży Schmith, co potwierdzają opinie naszych klientów. Jako producent noży do tapet dla profesjonalistów, nigdy nie akceptujemy kompromisów jakościowych. Wszystkie produkty wychodzące z naszej fabryki spełniają normy europejskie i posiadają szereg funkcji dodatkowych, świadczących o ich wyjątkowości na rynku. Bezapelacyjnym atutem naszych noży pozostaje również niska cena. Optymalizacja procesu produkcji i budowa nowoczesnego parku maszynowego owocują niższymi kosztami wytwarzania noży. Dzięki temu mogliśmy przygotować atrakcyjne cenniki pomimo zastosowania komponentów materiałowych z najwyższej półki. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych produktów, gdzie zamieszczamy więcej informacji o funkcjach, przeznaczeniu i dodatkowych akcesoriach.

Ostrza do noży

Naturalnym rozwinięciem oferty noży monterskich i tapeciarskich staje się udostępnienie klientom wymiennych ostrzy. Nasze ostrza do noży są podstawowym elementem roboczym nożyków z mechanizmem wymiany części tnących. Posiadamy ostrza do noży trapezowych, wyróżniające się zwiększoną wytrzymałością uciskową. Ostrza do noży tego typu stają się niezbędne przy wycinaniu rozmaitych kształtów z grubej folii czy innego materiału syntetycznego. Do cięcia wykładziny lub innych miękkich materiałów polecamy natomiast ostrza z haczykowatymi końcówkami,  obustronnie szlifowane i polerowane. Opakowania ostrzy do noży mieszczą po kilka sztuk produktu, co pozwala obniżyć koszt jednostkowy. Nasza kompleksowa oferta sprawia, że wybór odpowiedniego ostrza zajmie chwilę. Wszelkie pytania natury technicznej można kierować do ekspertów Schmith, którzy chętnie doradzą przy wyborze najlepszego noża do konkretnego zastosowania.

Ostrza łamane 18 mm 10 szt. Schmith
Oszczędzasz 18%
SONR-01
5,83  4,78 
Dostępność: Duża ilość
(3,89  netto)
Ostrza łamane czarne 18 mm 10 szt. Schmith
Oszczędzasz 18%
SONR-05
8,77  7,20 
Dostępność: Duża ilość
(5,85  netto)
Nóż ręczny z ostrzem łamanym 18 mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SNR-07
9,66  7,92 
Dostępność: Duża ilość
(6,44  netto)
Nóż ręczny z ostrzem łamanym 18 mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SNR-03
13,91  11,40 
Dostępność: Duża ilość
(9,27  netto)
Nóż monterski FEST Schmith
Oszczędzasz 18%
SNMF-01
29,50  24,18 
Dostępność: Towar niedostępny
(19,66  netto)
Nóż ręczny z ostrzem trapezowym Schmith
Oszczędzasz 18%
SNR-08
28,66  23,51 
Dostępność: Duża ilość
(19,11  netto)
Ostrza łamane 9 mm 10 szt. Schmith
Oszczędzasz 18%
SONR-06
3,80  3,11 
Dostępność: Duża ilość
(2,53  netto)
Nóż ręczny z czarnym ostrzem łamanym 18mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SNR-12
29,40  24,11 
Dostępność: Duża ilość
(19,60  netto)
Nóż monterski Schmith
Oszczędzasz 18%
SNM-01
34,96  28,66 
Dostępność: Towar niedostępny
(23,30  netto)
Ostrza łamane FEST 18 mm Schmith
Oszczędzasz 18%
SONR-04
10,27  8,43 
Dostępność: Duża ilość
(6,85  netto)
Ostrze trapezowe 10 szt. Schmith
Oszczędzasz 18%
SONR-03
10,31  8,45 
Dostępność: Duża ilość
(6,87  netto)
Nóż do rur miedzianych Schmith
Oszczędzasz 18%
SNRM-01
32,88  26,96 
Dostępność: Towar niedostępny
(21,92  netto)
Pokaż kolejne 12 produkty
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 3
  • 132
Dostępność