Dysze zraszające - FEST, mosiężne

Dysze zraszające

Właściwe i regularne nawadnianie grządek jest bardzo ważne dla utrzymania odpowiednich warunków dla kiełkowania i wzrostu posadzonych roślin. Niekiedy okazjonalne podlewanie nie wystarczy lub o wiele lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem są dysze zraszające, których zastosowanie ma mnóstwo zalet. W sprzedaży można znaleźć różne modele do nawadniania, jednak aby było ono skuteczne, należy postawić na funkcjonalne i solidne akcesoria najlepszej jakości. Właśnie takie modele dostępne są w naszej ofercie.

Mały element – wielkie efekty

Regularne i równomierne nawadnianie grządek oraz rabat ogrodowych to podstawa dla stworzenia efektownej przestrzeni wokół domu. Idealną pomocą w tym niełatwym procesie może być niewielki produkt, jakim jest dysza zraszająca. Narzędzie to montowane jest do węża ogrodowego i umożliwia drobnolistne oraz powierzchniowe nawadnianie okolicznego terenu.

W naszej ofercie znajdują się produkty mosiężne oraz wykonane z tworzywa sztucznego. Wszystkie dostępne modele zapewniają nawadnianie w zakresie 360 stopni, co gwarantuje pełen zakres nawilżenia terenu wokół produktu. Oferowane akcesoria dzięki niewielkim rozmiarom są prawie niewidoczne, dzięki czemu rabaty doskonale prezentują się pomimo zainstalowania systemu.

Dla kogo nasze dysze zraszające to doskonały wybór?

Produkty dostępne w naszym sklepie to doskonałe propozycje nie tylko do ogrodów i rabat przydomowych, ale też terenów zielonych przy firmach czy obiektach użyteczności publicznej. Dzięki systemowi zbudowanemu z elementów do zraszania nawadnianie roślinności w tym krzewów nie wymaga udziału osób i osobistego podlewania. To komfortowe i wygodne rozwiązanie także podczas nieobecności domowników.

Każda dostępna w naszym sklepie dysza zraszająca to gwarancja zakupu sprawdzonego i sprawnego przedmiotu. Wszystkie oferowane produkty to propozycje najwyższej jakości, które dokładnie zabezpieczamy przed każdą wysyłką. Na miejsce dociera więc w pełni sprawna i pełnowartościowa dysza zraszająca gotowa do użytku.    

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze produktu, który najlepiej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Pomożemy też wybrać inne elementy do nawadniania ogrodu, dzięki którym możliwe będzie rozwiązanie bieżących problemów z dostarczaniem odpowiedniej ilości wody. Zakup produktów w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia i bezawaryjnego działania systemu przez bardzo długi czas.

Dysza zraszająca FEST Schmith
Oszczędzasz 18%
SGDY-01
6,14  5,03 
Dostępność: Duża ilość
(4,09  netto)
Dysza zraszająca mosiężna Schmith
Oszczędzasz 18%
SGDY-02
45,13  37,01 
Dostępność: Duża ilość
(30,09  netto)
Dysza zraszająca FEST Schmith
Oszczędzasz 18%
SGDY-01.
6,14  5,03 
Dostępność: Średnia ilość
(4,09  netto)
Dysza zraszająca mosiężna Schmith
Oszczędzasz 18%
SGDY-02.
45,13  37,01 
Dostępność: Średnia ilość
(30,09  netto)