Komplety wkrętaków

Komplety wkrętaków

W każdym warsztacie muszą znaleźć się przynajmniej podstawowe narzędzia. Zaliczamy do nich przede wszystkim wkrętaki czy śrubokręty. Są one niezbędne do przeprowadzenia większości prac związanych z remontem oraz naprawami. Dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.

Zestaw wkrętaków o różnych wymiarach

Rzadko kiedy dochodzi do sytuacji, w której pojedyncze narzędzie przyda się do każdego zadania, jakie się planuje. Standardem jest posiadanie przynajmniej kilku różnych modeli. Prezentowane przez nas zestawy wkrętaków odpowiadają na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Składają się bowiem z 4-8 produktów o odmiennych rozmiarach, a nawet końcówkach. Dzięki temu można mieć pewność, że jest się przygotowanym na każdą sytuację.

Zakup zestawu rozwiązuje też problem skompletowania swojej skrzynki na narzędzia. Zamiast szukać pojedynczych sztuk, można od razu zaopatrzyć się w zróżnicowaną kolekcję. Zadbaliśmy o to, aby znalazły się w niej najczęściej wykorzystywane modele, a także bardziej specjalistyczne. Dlatego w środku można znaleźć śrubokręty płaskie czy krzyżowe.

Komplet wytrzymałych wkrętaków

Tego typu produkty muszą służyć jak najdłużej. W przeciwnym wypadku mogą okazać się bezużyteczne w najmniej spodziewanym momencie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zestaw śrubokrętów powstaje z użyciem wysokogatunkowych materiałów. To przede wszystkim wzmocniona stal stopowa S2. Wśród jej zalet należy wymienić wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przez co można ją stosować podczas zajęć wymagających użycia siły. Z całą pewnością nie odkształci się podczas odkręcania mocno osadzonych śrub.

Ponadto wkrętaki cechują się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Oznacza to, że nie ulegną zniszczeniu podczas kontaktu z niesprzyjającymi warunkami. Niewrażliwość na korozję jest szczególnie ceniona tam, gdzie trzeba użyć narzędzi mogących mieć kontakt z wilgocią.

Wygodna praca z zestawem śrubokrętów

Nie zapomnieliśmy przy tym o komfortowym użytkowaniu. Wszystkie modele zostały wyposażone w magnetyczny grot, który znacząco ułatwia pracę, a także pozwala zachować dużą precyzję. Do tego dochodzi ergonomiczna rękojeść. Wkrętaki idealnie dopasowują się do dłoni, a to przyczynia się do wygodniejszego i zarazem bezpieczniejszego działania.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych profesjonalnym zestawem wkrętaków. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Z przyjemnością odpowiemy też na każde pytanie związane z asortymentem.

SQWS-01
94,32 
Dostępność: Duża ilość
(76,68  netto)
ZestawTak Liczba sztuk w zestawie4szt.
SQWF-6-1
81,16 
Dostępność: Towar niedostępny
(65,98  netto)
ZestawTak Liczba sztuk w zestawie6szt.
SQWVF-5-2
86,67 
Dostępność: Towar niedostępny
(70,46  netto)
ZestawTak Liczba sztuk w zestawie5szt.
SQWF-8-1
121,57 
Dostępność: Towar niedostępny
(98,84  netto)
ZestawTak Liczba sztuk w zestawie8szt.
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 65
  • 99
Dostępność
Zestaw
Liczba sztuk w zestawie