Miary zwijane , dwustronne

Miary zwijane

Przeprowadzenie dokładnych pomiarów okazuje się konieczne zarówno w wielu małych i dużych firmach, jak i w domowym zaciszu. Remont, montaż różnego rodzaju elementów, malowanie bądź wyrównywanie poszczególnych części – mnogość zastosowań miar zwijanych, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego, to tylko jedna z ich zalet. Przejrzyj ofertę i pamiętaj, że wszystkie metrówki trafiają do naszych klientów wprost od producenta.

Niewielkie narzędzie zapewniające perfekcyjne pomiary

Od tego, czy pomiar został prawidłowo wykonany, zależeć może zarówno powodzenie danego przedsięwzięcia – np. budowlanego czy montażowego – jak i bezpieczeństwo pracy. Z naszymi poręcznymi miarkami zwijanymi zachowasz dokładność co do milimetra. Wysoką precyzję uzyskiwanych wyników potwierdza świadectwo badania typu WE.

Klasa dokładności II, nowoczesne materiały zastosowane przy produkcji i atrakcyjny design to jedne z ważnych zalet wyróżniających nasze narzędzie. Nieważne, jaką branżę reprezentujesz i do czego będziesz używać miary Schmith – nasze metrówki zwijane są dostosowane do współczesnych standardów i sprawdzą się w każdych warunkach.

Mnogość modeli w konkurencyjnych cenach

Egzemplarze, które znajdziesz w oficjalnym sklepie niemieckiej marki, różnią się od siebie długością i szerokością miary oraz liczbą zastosowanych rozwiązań. Polecamy m.in. model z niesamowicie wytrzymałą obudową z materiału ABS + TPE, która sprawia, że miarka zwijana jest przystosowana do intensywnej, długotrwałej eksploatacji.

Nasi projektanci stworzyli przyrządy nadające się nawet do ciężkich warunków pracy. Nadruk, który znajduje się na podziałce, pozostaje wyraźnie widoczny nawet w razie częstego rozwijania i zwijania metrówki. Pozytywny wpływ na trwałość proponowanych akcesoriów ma także zamontowana w środku solidna sprężyna.

Specjalna podkładka powoduje, że obudowa przy gwałtownych ruchach jest chroniona przed uszkodzeniami przez końcówkę zwijanej taśmy miary. Stoper z kolei umożliwia Ci zatrzymanie metrówki w dowolnym momencie. W skład naszej różnorodnej oferty wchodzą także modele sprzedawane w zestawie z nożem 18 mm.

Najwyższy komfort użytkowania

Producent Schmitt od wielu lat wypuszcza na rynek zróżnicowane narzędzia dla specjalistów i amatorów, które już teraz możesz kupić w doskonałych cenach, prosto z oficjalnego źródła. Odpowiednio dobrana miara zwijana dzięki obustronnemu, przesuwanemu zaczepowi mierniczemu pozwoli Ci przeprowadzić metrówką pomiary zewnętrzne oraz wewnętrzne. Zwróć uwagę na taśmę z magnetyczną końcówką, dzięki której uzyskiwanie rzetelnych wyników staje się dużo łatwiejsze.

Miara zwijana zawsze pod ręką

W trakcie pracy najważniejsze akcesoria powinno się mieć zawsze przy sobie. Zdajemy sobie z tego sprawę i proponujemy Ci profesjonalne akcesoria, które bez kłopotu da się nosić w kieszeniach specjalistycznych ubrań roboczych, pasach oraz torbach. Możesz u nas zamówić modele wyposażone w zaczep zwieńczony karabińczykiem czy też poręczny pasek na rękę, który ma niejedna miarka zwijana dostępna w naszym asortymencie.

Zaufaj firmie z niemieckim rodowodem

Szukasz narzędzi, które zapewnią Ci perfekcyjne pomiary? Gwarantujemy, że metrówki Schmith sprawdzą się świetnie niezależnie od tego, czym się zajmujesz. Każda z miar zwijanych niemieckiej marki została skrupulatnie przetestowana pod względem bezpieczeństwa i precyzji użytkownika oraz jest objęta gwarancją producenta. Zapraszamy do składania zamówień i osobistego przekonania się o jakości naszego wyposażenia!

Brak produktów w tej sekcji