Zestawy kluczy imbusowych

Zestawy kluczy imbusowych – niezbędne w profesjonalnym i domowym warsztacie

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości zestawy kluczy imbusowych Schmith. Oferujemy klucze metryczne i calowe, konfekcjonowane w różnych długościach i rozmiarach. Narzędzia występują z jednym albo kilkoma rodzajami końcówek. W komplecie z kluczami znajduje się praktyczny organizer z opisem rozmiarów kluczy, który ułatwia utrzymanie porządku i pozwala na szybki dostęp do konkretnego klucza. Niektóre organizery mają formę pokrowca z uchwytem, który można zawiesić na ścianie.

Każdy zestaw kluczy imbusowych został wykonany z wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal chromowo-wanadowa zabezpieczona dodatkowo przed korozją. Wykorzystane materiały cechują się dobrą wytrzymałością na naprężenie kinetyczne i statyczne. To daje pewność, że przez długi czas zachowają odporność na pękanie czy wyginanie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji narzędzia dobrze leżą w ręku i są komfortowe w użytkowaniu. Ergonomiczna rękojeść poprawia wygodę pracy. Wysoka jakość akcesoriów sprawia, że nadają się one do prac nawet w najcięższych warunkach pod dużym obciążeniem.

Zestaw kluczy imbusowych o wszechstronnym zastosowaniu

Dostępne w naszej ofercie zestawy kluczy imbusowych to profesjonalne narzędzia o wszechstronnym zastosowaniu. Lekkie i solidne akcesoria sprawdzają się zarówno w warsztatach, jak i przydomowych pracowniach. Występują w wielu rozmiarach, co pozwala na ich wykorzystanie do precyzyjnych prac z niewielkimi elementami o różnych średnicach.

SQIP-9-1
29,29 
Dostępność: Duża ilość
(36,03  Brutto)
KOMPLETY KLUCZY
SQKI-1
65,78 
Dostępność: Duża ilość
(80,91  Brutto)
WKRĘTAKI
SQKID
61,94 
Dostępność: Średnia ilość
(76,19  Brutto)
KOMPLETY KLUCZY
SQKIK
31,10 
Dostępność: Duża ilość
(38,25  Brutto)
KOMPLETY KLUCZY