Zestawy kluczy imbusowych

Zestawy kluczy imbusowych – niezbędne w profesjonalnym i domowym warsztacie

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości zestawy kluczy imbusowych Schmith. Oferujemy klucze metryczne i calowe, konfekcjonowane w różnych długościach i rozmiarach. Narzędzia występują z jednym albo kilkoma rodzajami końcówek. W komplecie z kluczami znajduje się praktyczny organizer z opisem rozmiarów kluczy, który ułatwia utrzymanie porządku i pozwala na szybki dostęp do konkretnego klucza. Niektóre organizery mają formę pokrowca z uchwytem, który można zawiesić na ścianie.

Każdy zestaw kluczy imbusowych został wykonany z wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal chromowo-wanadowa zabezpieczona dodatkowo przed korozją. Wykorzystane materiały cechują się dobrą wytrzymałością na naprężenie kinetyczne i statyczne. To daje pewność, że przez długi czas zachowają odporność na pękanie czy wyginanie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji narzędzia dobrze leżą w ręku i są komfortowe w użytkowaniu. Ergonomiczna rękojeść poprawia wygodę pracy. Wysoka jakość akcesoriów sprawia, że nadają się one do prac nawet w najcięższych warunkach pod dużym obciążeniem.

Zestaw kluczy imbusowych o wszechstronnym zastosowaniu

Dostępne w naszej ofercie zestawy kluczy imbusowych to profesjonalne narzędzia o wszechstronnym zastosowaniu. Lekkie i solidne akcesoria sprawdzają się zarówno w warsztatach, jak i przydomowych pracowniach. Występują w wielu rozmiarach, co pozwala na ich wykorzystanie do precyzyjnych prac z niewielkimi elementami o różnych średnicach.

SQIP-9-1
36,03 
Dostępność: Towar niedostępny
(29,29  netto)
Materiałstal CrV ZestawTak
SQKID
76,19 
Dostępność: Towar niedostępny
(61,94  netto)
Materiałstal CrV ZestawTak
SQKI-1
80,91 
Dostępność: Towar niedostępny
(65,78  netto)
Typ kluczaw kształcie litery T Materiałstal S2
SQKIK
38,25 
Dostępność: Towar niedostępny
(31,10  netto)
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 29
  • 66
Typ klucza
Materiał
Zestaw
Liczba sztuk w zestawie