Komplety otwornic

Komplety otwornic

Komplet otwornic do drewna to przydatny zestaw, który powinien znaleźć się wśród wyposażenia każdego stolarza, ale też majsterkowicza. Narzędzia te świetnie sprawdzają się przy różnego rodzaju pracach wykończeniowych nie tylko podczas obróbki drewna. W naszym sklepie dostępne są tego typu produkty najwyższej jakości, które z powodzeniem posłużą przez długi czas i będą przydatne w wykonywaniu różnego rodzaju działań.

Jakie zestawy otwornic dostępne są w naszej ofercie?

Decydując się na zakup narzędzi do obróbki różnych materiałów, należy zwrócić uwagę na jakość ich wykonania oraz materiał, z którego zostały wyprodukowane. Czynnik ten wpływa na trwałość i charakter pracy z danym akcesorium, a także rodzaj tworzywa, jakie można poddać obróbce.

W naszej ofercie dostępny jest komplet otwornic do drewna przeznaczony także do wiercenia w płytach gipsowych, wiórowych, MDF czy tworzywach sztucznych. Narzędzia te wyróżniają się długą żywotnością węglika i podczas pracy nie wydzielają nadmiernej ilości ciepła. Akcesoria można ponownie ostrzyć. W komplecie znajdują się elementy o różnych wielkościach. Do zestawu dołączona jest też wygodna walizka.

W sprzedaży posiadamy także komplet otwornic diamentowych ze specjalnym uchwytem HEX przeznaczonym do wiercenia na mokro. To komplet siedmiu przydatnym akcesoriów o różnych średnicach wraz z przyłączeniem na wodę i wygodną kasetką.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup otwornic w naszym sklepie?

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wysoką skutecznością działania. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno każdy dostępny komplet otwornic, jak i inne oferowane narzędzia i akcesoria zawsze spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwiały realizowanie najtrudniejszych zadań.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze odpowiednich narzędzi, jak i akcesoriów, które pomogą w realizacji zamierzonych prac i celów.

Zestaw otwornic diamentowych 7szt. Schmith
Oszczędzasz 50%
SQOD
158,66  79,32 
Dostępność: Duża ilość
(64,49  netto)
ZestawTak Liczba sztuk w zestawie7szt.
Komplet otwornic do drewna 5 szt. Schmith
Oszczędzasz 18%
SQOD-01
90,11  73,89 
Dostępność: Duża ilość
(60,07  netto)
ZestawTak Liczba sztuk w zestawie5szt.
Zestaw otwornic diamentowych 6-8-10-35-68 mm+ M14 (alum. walizka) Schmith
Oszczędzasz 18%
SQOD-M14-5
441,59  362,11 
Dostępność: Towar niedostępny
(294,40  netto)
Uchwyt / MocowanieM-14 ZestawTak
Filtry produktów
Cena

 – 

  • 73
  • 360
Dostępność
Zestaw
Liczba sztuk w zestawie