Druty spawalnicze

Druty spawalnicze

Poprzez spawanie można szybko połączyć ze sobą dwa metalowe elementy. Sam proces wymaga przy tym odpowiedniego medium, którym są druty spawalnicze. Dostępne w niniejszej kategorii produkty przydadzą się zarówno w profesjonalnych firmach, jak i przydomowych warsztatach.

Druty spawalnicze miedziowane

Stanowią one znaczną część naszego asortymentu. Są też najczęściej wykorzystywanymi produktami podczas spawania. Ma uniwersalne zastosowanie: nadaje się do wszystkich popularnych metod, w tym MIG/MAG i TIG. Na dodatek drut spawalniczy miedziowany wyróżnia się znacznie niższą ceną w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Druty spawalnicze samoosłonowe

To specjalistyczna wersja produktu. Jego wykorzystanie nie wymaga użycia gazu osłonowego. Dlatego też poleca się stosowanie drutu spawalniczego samoosłonowego początkującym lub amatorom majsterkowania, ponieważ znacząco przyspiesza oraz ułatwia wszelkie prace. Przyda się jednak również fachowcom ze względu na wyeliminowanie potrzeby wykorzystania osłon przeciwwiatrowych podczas pracy w warunkach zewnętrznych.

Drut spawalniczy T10W

Polecamy uwadze pręty przeznaczone przede wszystkim dla przemysłu stalowego. Doskonale nadają się do spawania metodą TIG. Mają podwyższoną odporność na korozję, a przy okazji są stabilizowane niobem. W efekcie dają łączenia odporne na pracę w środowiskach o podwyższonych temperaturach.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Z przyjemnością opowiemy więcej o dostępnych drutach spawalniczych.

Brak produktów w tej sekcji