Warning Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK
hotline: 887 070 314 | kontakt@schmith24.pl


ALL CATEGORIES HIDE CATEGORIES

About Schmith24

The e-shop Schmith24.pl store is a dedicated electronic B2B platform for our contractors and business partners.

The store can register all companies that want to purchase our tools for resale or for personal use, incl. wholesalers, distributors, shops, professionals, industrial and service plants (construction, technical, mechanical).

SECURITY OF SHOPPING

Schmith Polska S.A. cooperates with the best partners in the field of electronic sales and data security. We can guarantee you a simple order system and SATISFACTION! We canassure you that our tools will work in all conditions.

WYKALIFIKOWANI DORADCY

Nieustannie dbamy o rozwój naszych pracowników, doradców. Konsultanci dostępni są do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00. Zaspokajamy każdą Państwa potrzebę. Nie czekaj – poproś o kontakt zawodowca!

JAKOŚĆ

W naszym laboratorium Technikal Laboratory Schmith proces produkcji oparty jest o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Przykładamy wagę do najmniejszych elementów, do każdego najdrobniejszego szczegółu (nawet do opakowania). Wszystko, by wyjść Wam naprzeciw.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim z dumą przenosimy do naszego kraju. W Polsce jesteśmy od roku ale z każdym dniem staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.